Sebastian Koczewski

Sebastian urodził się w głębokiej zamartwicy, w 25 tygodniu ciąży. Mój synek ważył wtedy jedynie 700 gramów – był tak mały jak dłoń dorosłego człowieka. Tuż po narodzinach Sebuś przeszedł obustronny wylew IV stopnia. Był zbyt słaby, by jego organizm mógł radzić sobie na świecie, dlatego pierwsze miesiące spędził w inkubatorze. Stoczył długą batalię o życie. Wygrał ją, ale wylewy doprowadziły do uszkodzenia mózgu, przez co do dzisiaj musimy walczyć o jego sprawność! 

Sebastianka stwierdzono dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę i korowe uszkodzenie widzenia. Skutki wcześniactwa niestety są diagnozowane wraz z jego rozwojem. 

Przez to, co wydarzyło się na samym początku, wciąż słabo widzi, nie mówi, nie siada, nie raczkuje, nie chodzi… Tak bardzo chcemy, żeby w przyszłości sobie radził, jednak do tego szalenie trudna droga.

Dzięki pomocy wielu wspaniałych ludzi udało nam się zabezpieczyć środki na najbliższy rok rehabilitacji. Jesteśmy za to ogromnie wdzięczni. Niestety wydatków wciąż przybywa…

Jako rodzice chcemy skorzystać z każdej możliwości, która chociaż trochę będzie w stanie poprawić stan Sebastiana. Dla nas każdy postęp jest na wagę złota! Robimy, co w naszej mocy, by zapewnić synkowi profesjonalną opiekę, najlepszych specjalistów. Jednak mijają miesiące, problemy się piętrzą, a pieniędzy wciąż brakuje.

Wiemy, że razem będziemy w stanie przezwyciężyć problemy i zapewnić Sebastianowi lepsze jutro! Pomożesz nam?

Jeśli chcesz dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym:

Fundacja Drobne Gesty

Tytułem: darowizna Sebastian Koczewski

Numer rachunku: 98 1140 2004 0000 3502 8359 9291 (mBank)

Numer IBAN: PL98 1140 2004 0000 3502 8359 9291

Numer BIC (SWIFT): BREXPLPWMBK

Skip to content